Vítejte zpět z prázdnin a dovolených!

Na uvítanou pro vás Colegio připravilo malý dáreček. Od října pak chystáme zjednodušení ovládání a po dvou letech služeb změnu ceníku.

Nová aplikace

Tím dárečkem je nová aplikace "Registrační formulář", která se bude v začátku školního roku hodit zvláště neziskovkám a školám. Díky této aplikaci můžete snadno vytvořit a vystavit online formulář, který můžete využít pro zapsání / přihlášení svých klientů na vaše kroužky, kurzy, semináře, workshopy, dílny a další akce.

Jak registrační formulář funguje?

Nastavíte si, jaké údaje má klient zadat - např. jméno, mail, telefon, první kroužek chci/nechci, druhý kroužek chci/nechci -, a formulář je hotový. Pak stačí dát na něj lidem odkaz a informaci, do kdy ho mají vyplnit. A hotovo. Vy v Colegiu vidíte přehlednou tabulku, kdo co vyplnil. Případně si ji můžete stáhnout do excelu.
A jako za většinu našich aplikací, ani za tuto neplatíte nic navíc.
Takže vstupte do svého týmu či organizace v Colegiu, v levém menu klikněte na Přidat aplikaci, vyberte  Registrační formulář  a vyzkoušejte si ho.

Nové Colegio od začátku října

Chystáme ale i další změny. Za měsíc to už budou dva roky, co můžete Colegio využívat. Colegio vám pomáhá, seč může, a zaslouží si nový kabátek. Aby bylo hezčí a zas o něco snazší pro používání. Během září vám na našem facebooku dáme ochutnat alespoň několika obrázky, co se chystá. Tak si nás nezapomeňte likeovat.

Po těch dvou letech chystáme i změnu základního ceníku. Chceme, aby se Colegio zlepšovalo a přibývaly další aplikace. A tak musíme alespoň mírně zpoplatnit i provoz týmů. Ty zatím za využívání Colegia neplatily vůbec nic. Pro organizace, které už dávno platí, se ale cena nezmění a své týmy budou mít do určitého počtu také dál bezplatně.

Konkrétně tedy cena za provoz organizace zůstane 200 Kč měsíčně a cena za provoz týmu bude nově 50 Kč. V ceně organizace je zahrnuto používání šesti vlastněných týmů. Cena za tým tedy nebude velká. A aby ti, kdo si založili hodně samostatných týmů, netratili a neplatili víc, než kdyby si dříve založili organizaci, připravili jsme možnost převést týmy pod organizaci dodatečně (aby byly v ceně organizace) a navíc možnost z některého týmu si pro ten účel organizaci vytvořit.

O změnách vás budeme ještě podrobněji informovat. Kdybyste měli jakékoli dotazy, napište nám na lady.ellen@colegio.cz nebo do dotazů ve fóru na Colegiu.

Mějte příjemné babí léto.
Vaše Colegio