Co jsme za poslední dobu vylepšili?

Vyslyšeli jsme vaše přání a nápady jak Colegio ovládat pohodlněji a rychleji.

Nový Rychlý přehled

Zpřehlednili jsme zobrazení příspěvků v Rychlém přehledu. Nově můžete zadávat úkoly, ukládat dokumenty, psát diskusní příspěvky a svolávat akce rovnou z malých formulářů nad Rychlým přehledem. Bez toho, že byste museli nejdříve vstupovat do odpovídajícího kolektivu nebo aplikace. Nám se tahle zkratka hodně líbí. Doufáme, že i vám.


Zapomeňte na e-mail - diskutujte v Colegiu

Novinky v týmu můžete sdíled pomocí jednoduchých zpráv přímo z Rychlého přehledu. Nejen, že je může napsat kdokoliv z týmu, díky Colegiu snadno vidíte související příspěvky a je možné na ně pohodlně reagovat.

Pište si týmové poznámky

V aplikaci dokumenty přibyla možnost vytvořit a upravovat krátké textové poznámky. Jejich výhoda je v tom, že je můžete upravovat přímo v Colegiu. A pokud něco změníte, vaši kolegové se o tom ihned dozvědí v Rychlém přehledu nebo v e-mailové notifikaci. Poznámky jsou ideální například na krátké zápisy ze schůzek.

Upozornění do e-mailu dle vaší chuti

Líbí se vám, že si můžete nastavit, na jaké změny, které vaši kolegové dělají, vám má přijít upozornění mailem? Teď si navíc zvolte, jestli vám při týdenní nepřítomnosti v Colegiu má v pondělí přijít přehledný souhrn všech změn.


Vaše Colegio