Novinky v Colegiu

Vážení uživatelé Colegia,
možná jste si všimli, že v Colegiu došlo k některým změnám. Co je nového a jak to využijete?

Dokumenty

Ukládejte větší soubory: do svých dokumentů můžete nově vkládat soubory velké až 30 MB. To vyhovuje zvláště těm, kteří chcete ukládat zazipované balíky více souborů.

Rozeznejte sdílené soubory: podívejte se do svých dokumentů. - Je-li některý sdílený (ať už umístěním na vaši externí prezentaci nebo poskytnutím jinému kolektivu) uvidíte u něj hned symbol malé zeměkoule.

Sdílejte dokument se vzkazem: chcete-li dokument nasdílet někomu mimo Colegio, pošle jej Colegio e-mailem. Nově můžete napsat doprovodný vzkaz, který si v e-mailu přečte.

Kalendář

Založte událost rovnou z osobního profilu: před vytvářením události se už nemusíte přepnout do kolektivu, kterému je určena. Vytvořte ji rovnou z kalendáře svého osobního profilu.

Vyberte si, co chcete vidět: vpravo od kalendáře vidíte barevné znázornění, které události patří kterému týmu. Nově si v něm i zaškrtněte, které zrovna chcete vidět a které ne.

Datová schránka

O zprávě teď víte vše: pokud používáte pohodlné napojení Colegia na datovou schránku, máte nyní u stažených zpráv i všechny s nimi související informace.

Rychlý přehled

Upozornění na novinky vašich týmů: pozvali jste ostatní na akci, zadali někomu úkol, ale nejste si jisti, že se na Colegio přihlásí? Teď máte jistotu, že se o všem dozvědí. Přijde jim upozornění e-mailem. A tomu, kdo si minulý týden Colegio vůbec neotevřel, přijde na začátku pracovního týdne seznam novinek z jeho rychlého přehledu.

Máme radost, že tyto úpravy vznikly i díky otázkám a připomínkám některých z vás. Moc za ně děkujeme a máte-li na srdci cokoli dalšího, co vám pomůže využít Colegio ještě víc a lépe než dosud, rovnou se ozvěte. Nejlépe hned teď. :-)

Víte, že...

  • k úkolům můžete připisovat komentáře, a tak se doptat na podrobnosti zadání, na aktuální stav nebo prostě jen úkol připomenout?
  • v nastavení kolektivu vidíte přehled, kdo všechno už je jeho členem?
  • můžete symbolem očička označit ta místa v Colegiu, jejichž změny má sledovat váš rychlý přehled?
  • takto si mohl někdo označit vaši externí prezentaci, takže teď uvidí každou novinku, kterou tam uveřejníte?

Přeji vám za celý tým Colegia léto plné příjemných zážitků.
Vaše Colegio