Co je nového v Colegiu

Novinky v Colegiu

Vážení uživatelé Colegia,
jak jsme již avizovali, s novým měsícem je tu několik zásadních změn. Věříme, že vás potěší.

1. zahajujeme ostrý provoz Colegio.cz

Několikaměsíční beta-provoz nám umožnil mnoho věcí zlepšit a může skončit. Ode dneška je Colegio zcela veřejné a plně funkční! Dál ho budeme zlepšovat už za plného provozu. Děkujeme, že jste se s námi dělili o zkušenosti z používání Colegia. Těšíme se, že se o ně začnete dělit i se svými známými a kolegy. Budeme rádi, když zprávu o Colegiu předáte každému, kdo by ho mohl potřebovat.

Držte nám palce a ozvěte se, kdykoli vám bude připadat, že by se dalo něco vylepšit.

2. Colegio.cz má nový výhodnější ceník

Díky připomínkám z beta provozu jsme dnes zároveň se spuštěním ostrého provozu výrazně zjednodušili a zvýhodnili ceník služeb. Řízení týmů je ode dneška zadarmo. A i řízení celých organizací je zlevněno, a to na pouhé dvě stokoruny měsíčně. Zpoplatněny dle počtu členů zůstávají jen rozšiřující služby. Věříme, že se vám bude jednodušší a výhodnější ceník líbit.

3. Využívání služeb v beta provozu bylo zadarmo.

Všem uživatelům, kteří Colegio používali už během Beta provozu, děkujeme za přízeň. A mnohým i za velmi užitečné připomínky. Rozhodli jsme se poskytnout vám všem celou dosavadní dobu využívání Colegia zadarmo. Čerpání kreditů tedy bude ke dnešku srovnáno zpět na nulu. Pro všechny nově zřízené kolektivy zůstává navíc v platnosti 30 dnů na vyzkoušení www.colegio.cz zdarma.

Víte, že...

  • interní tým v organizaci není veřejně vyhledatelný, takže jeho veřejná nástěnka je opravdu jen pro členy organizace?
  • organizace může využít aplikace Datová schránka, která vám umožní číst zprávy z úřední datové schránky rovnou v Colegiu a zálohuje je tam?

Pohodový podzim na Colegiu i mimo ně.
Vaše Ellen | Colegio.cz