Náhledy dokumentů

Náhledy dokumentů a další novinky v Colegiu

Když jsme vyhodnotili nápady na vylepšení Colegia, které jsme od vás sesbírali během letošních uživatelských setkání, bylo jasno. Nejčastěji jste zmiňovali, že se chcete rychle kouknout, co je který váš dokument zač. Uvidět náhledy sdílených dokumentů (DOC, XLS), obrázků a PDF rychle přímo v Colegiu, bez nutnosti stahovat si prohlížené soubory do počítače.

Podařilo se. :-)

Náhledy dokumentů jsou odteď v Colegiu k dispozici!
Klikněte na název dokumentu a spolu s informacemi o něm se rovnou zobrazí náhled jeho první strany. A máte hned jasnější představu, co v něm je. Pracujeme ještě na náhledu více stránek. Věříme ale, že to hlavní, co vám usnadní orientaci ve vašich týmových a projektových dokumentech, je právě okamžitý pohled na první stranu. Budeme rádi, když nám napíšete na info@colegio.cz své zkušenosti.

A jaká další vylepšení na základě vašich nápadů přibyla?
Například vylepšené možnosti třídění úkolů nebo lepší možností nastavení aplikace registrační formulář, pomocí které můžete snadno sbírat kontakty nebo odpovědi na otázky na svém webu. Stačí si ji aktivovat v nastavení vašeho týmu nebo projektu v Colegiu.

Ještě nemáte v Colegiu svůj projekt? Začněte na na www.colegio.cz

Pokud si nejste jistí, jak pro svůj projekt Colegio používat, napište nám. Rádi pomůžeme.

A pokud Colegio pro svůj projekt používáte a máte nápad na vylepšení, něco vám nevyhovuje, napište nám také. Rádi se o tom dozvíme více. Rádi zas něco vylepšíme.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek prázdnin.
Vaše Colegio
info@colegio.cz