O nás, Colegiu a důvodech proč to děláme

Co je Colegio a k čemu slouží?

Colegio je tu od toho, abychom vám v projektech, firmách a organizacích zjednušili život. Kromě sdílení dokumentů nebo řízení úkolů vám Colegio umožní organizovat kontakty, plánovat schůzky nebo tvořit online formuláře pro sběr dat. A to bez nutnosti cokoli instalovat, bez potřeby IT znalostí – prostě přístupné komukoliv a odkudkoliv.

Našim cílem je budovat Colegio ne jako aplikaci, ale jako rozšiřitelnou platformu, která dobře zapadne a vyhoví potřebám vaší firmy. Která vám díky chytrým řešením a integrovaným procesům nejen pomůže ušetřit, ale hlavně vydělat více peněz.

Budeme rádi, když se nás zeptáte, jak může Colegio pomoci právě vám.


Jak to začalo

Začali jsme v roce 2011 – vymýšlením toho, jak udělat nástroj, který by lidem bez hlubších znalostí IT umožnil snadno sdílet data a dokumenty uvnitř organizace, organizovat se a podnikat více akcí, snadno, bez instalace složitých nástrojů,

U zrodu Colegia tehdy stáli Petr Vítek, Marek Král, Martin Zedek, Jakub Skopal, Honza Valder, Michal Kára a David Malec – všichni se zkušenostmi z velkých IT konzultačních firem a českých internetových portálů.


První veřejná betaverze spatřila světlo světa na apríla 2012 a díky pomoci testerů i prvních uživatelů jsme v říjnu 2012 spustili Colegio naostro. První narozeniny, v září 2013, jsme oslavili se 170 organizacemi a týmy na palubě; oslovili jsme hlavně neziskovky.

Následovalo několik dalších vln vylepšení aplikace. A tak v současnosti, na jaře 2017, umí Colegio zobrazovat náhledy office dokumentů a fotografií, řídit vaše firemní diskuse a celkově je mnohem více vyladěno pro aktivní týmovou práci.


Vyzkoušet Colegio je snadné

Je to vše? Rozhodně ne. V šuplíku máme další nápady, které Colegio posunou dál k vašemu užitku.

Založte si svůj projekt v Colegiu rovnou.

Vyzkoušet Colegio

Potřebujete poradit, jak můžete Colegio integrovat ve vaší firmě?
Kontaktujte nás: colegio@colegio.cz
nebo +420 608 453 555.