O nás

Colegio vytváříme, abychom vám v projektech, týmech, firmách a neziskovkách usnadnili život.

Začali jsme v roce 2011 – vymýšlením toho, jak udělat nástroj, který by lidem umožnil snadno sdílet data a dokumenty, organizovat úkoly, sbírat informace od ostatních nebo vést týmový kalendář. A to bez nutnosti cokoli instalovat, bez potřeby IT znalostí – prostě přístupné komukoliv a odkudkoliv.

U zrodu Colegia tehdy stáli Petr Vítek, Marek Král, Martin Zedek, Jakub Skopal, Honza Valder, Michal Kára a David Malec – všichni s dlouholetými zkušenostmi z velkých IT konzultačních firem a českých internetových portálů.

První veřejná betaverze spatřila světlo světa na apríla 2012 a díky pomoci testerů i prvních uživatelů jsme v říjnu 2012 spustili Colegio naostro. První narozeniny, v září 2013, jsme oslavili se 170 organizacemi a týmy na palubě; oslovili jsme hlavně neziskovky.

Následovalo několik dalších vln vylepšení aplikace. A tak v současnosti, na jaře 2017, umí Colegio zobrazovat náhledy office dokumentů a fotografií, řídit vaše firemní diskuse a celkově je mnohem více vyladěno pro aktivní týmovou práci.

Je to vše? Rozhodně ne. V šuplíku máme další nápady, které Colegio posunou dál k našemu cíli, vašemu užitku. Děkujeme, pokud u toho budete s námi.

Tým Colegio.cz

Chcete nám něco vzkázat nebo jste nenašli odpověď?
Kontaktujte nás: colegio@colegio.cz nebo +420 608 453 555.